Biuro rachunkowe JClassic/3Taxes mieści się w Lesznie oraz Rydzynie koło Leszna i oferuje swoje usługi firmom działającym na tym właśnie obszarze. Współpracujemy głównie z Klientami prowadzącymi jednoosobową działalność gospodarczą, ale także ze spółkami cywilnymi, jawnymi czy z ograniczoną odpowiedzialnością. Nasze usługi księgowe cieszą się dużą popularnością ze względu na dokładność naszych specjalistów oraz indywidualne podejście do każdego przedsiębiorcy.

Oto niektóre z powodów dla których warto z Nami współpracować:

 • Profesjonalna obsługa

  Nasi pracownicy stale poszerzają swoją wiedzę z zakresu księgowości czy podatków, aby móc oferować naszym Klientom najwyższy poziom usług. Współpracującym z nami przedsiębiorcom gwarantujemy profesjonalną i rzetelną obsługę.

 • Ochrona danych

  Nasze biuro podatkowe przywiązuje dużą wagę do kwestii ochrony i bezpieczeństwa powierzanych nam danych. Zależy nam na zaufaniu naszych Klientów, dlatego zgromadzone informacje są zawsze pilnie strzeżone.

 • Otwarta komunikacja

  Bezzwłocznie reagujemy na pytania i problemy zgłaszane przez naszych Klientów, gdyż tylko szybka i otwarta komunikacja daje pełną możliwość wykorzystania przez Klientów informacji niezbędnych w prowadzeniu biznesu.

 • Certyfikaty działalności

  Prowadzimy działalność na podstawie posiadanego certyfikatu kwalifikacji Ministerstwa Finansów nr 32831/02, dlatego mogą mieć Państwo pewność, że nasze działające w okolicach Leszna biuro rachunkowe jest rzetelne i sprawdzone.

 • Ubezpieczone usługi

  Biuro posiada obowiązkowe ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej zgodnie z wymogami Rozporządzenia Ministra Finansów. Księgowa, której pomoc Państwo otrzymują, to profesjonalista, dodatkowo zabezpieczony majątkowo.

 • Odbiór dokumentów

  Mając na uwadze czas i wygodę naszych Klientów, na życzenie samodzielnie odbieramy dokumenty księgowe, a nawet zajmujemy się ich dostarczaniem do urzędów. Dajemy Państwu możliwość personalizacji zasad współpracy.