BIURO RACHUNKOWE 'JCLASSIC - 3TAXES'

Jesteśmy firmą zajmującą się obsługą księgowo-podatkową małych i średnich przedsiębiorstw. Istniejemy na rynku od 1993 roku i skupieni jesteśmy na utrzymaniu wysokiego poziomu naszych usług. W ramach prowadzonej działalności zapewniamy szeroki wachlarz produktów wspomagających prowadzenie działalności gospodarczej naszych Klientów. Dzięki specjalistycznej wiedzy i wieloletniemu doświadczeniu udaje nam się odciążyć naszych przedsiębiorców od wykonywania wielu żmudnych i często trudnych czynności związanych z prowadzeniem księgowości, wykonywaniem obowiązków wobec ZUS, czy też związanych z płacami i kadrami. Ze względu na różnorodność obsługiwanych firm, staramy się optymalizować naszą ofertę tak, aby uwzględniała ona potrzeby zmieniającej się rzeczywistości gospodarczej oraz możliwości finansowe naszych obecnych i przyszłych Klientów.
Księgowość - dlaczego my?
Otwarta komunikacja

Nasze biuro podatkowe stawia na otwartą i sprawną komunikację z Klientem. Uważamy, że tylko w ten sposób można świadczyć usługi księgowe wysokiej jakości, ponieważ dzięki temu przedsiębiorca ma dostęp do informacji potrzebnych w prowadzeniu własnej działalności.

Profesjonalna obsługa

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty, jeśli interesuje Państwa w pełni profesjonalne biuro rachunkowe. Rydzyna stanowi lokalizację jego siedziby, lecz obsługujemy także firmy z Leszna i okolic. Zadbamy o każdy szczegół, aby dopełnić wszystkich formalności w 100%.

Wieloletnie doświadczenie

Prowadzimy księgowość w Lesznie i okolicy już od 1993 roku, dzięki czemu dysponujemy niezwykle bogatym doświadczeniem w swojej dziedzinie. W tym czasie obsłużyliśmy wiele firm, zarówno mniejszych jak i większych, więc obecnie doskonale wiemy, jak dostosowywać swoje usługi do konkretnych potrzeb.


Usługi księgowe - nasza oferta
Prowadzenie ksiąg rachunkowych

Jedną z najważniejszych usług, jakie świadczymy, jest prowadzenie ksiąg rachunkowych z zachowaniem odpowiedniej chronologii i systematyki. Zbieramy również i przechowujemy dowody księgowe oraz inną potrzebną dokumentację. Ponadto, sporządzamy, analizujemy i ogłaszamy sprawozdania finansowe. Dokonujemy też inwentaryzacji aktualnego stanu pasywów i aktywów, a także ich wyceny i określania wyniku finansowego.

Prowadzenie kadr i płac

Jak sama nazwa wskazuje, prowadzenie kadr i płac polega na zajmowaniu się sprawami związanymi z pracownikami. W ramach tej usługi, możemy wnikliwie przeanalizować rynek pracy, przeprowadzić rekrutację, a także zająć się sporządzaniem i zawieraniem umów. Co więcej, jest to także obsługa zatrudnionej już kadry, w kontekście np. urlopów, kartotek, okresowych badań lekarskich, świadectw pracy i nie tylko.

Rozliczenia ZUS

Chcąc, aby działalność gospodarcza funkcjonowała w pełni zgodnie z prawem, należy pamiętać o rozliczaniu się z Zakładem Ubezpieczeń Społecznych. Nasze biuro rachunkowe zawsze wykona to dla Państwa na czas i z dopełnieniem wszystkich formalności, aby nie wystąpiły żadne niepożądane komplikacje. Dzięki naszym usługom księgowym, przedsiębiorca nie musi tracić swojego cennego czasu i energii na wypełnianie tego obowiązku.

Deklaracje PIT, CIT, VAT

Prowadzenie własnej firmy wiąże się z koniecznością sporządzania deklaracji podatkowych. Nie muszą Państwo jednak wykonywać tego samodzielnie – najlepiej jest, gdy zajmuje się tym doświadczona księgowa. Nasze biuro rachunkowe spod Leszna zapewnia klientom w tym względzie pełną punktualność, dokładność i profesjonalizm. Jesteśmy przekonani, ze prowadzona przez nas księgowość spełni wszystkie Państwa oczekiwania.


Naszą pracę wykonujemy sumiennie, z pełnym zaangażowaniem i odpowiedzialnością.
Jeżeli szukają Państwo solidnej i profesjonalnej obsługi księgowej dla Waszej firmy:

Zapraszamy do współpracy!